KURUMSAL

Sürekli gelişim için değişimi hızla takip ediyoruz.

GÜVEN TEKSTİL ve TOPTAN PARÇA BEZ

Yıllardır sektöründe birçok bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet veren firmamız her zaman müşteri gereksinimlerine göre ürün ağını ve alt yapısını yenileyerek müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine sağlamıştır.

Güven Tekstil Parça Bez, Penye, İplik, Likralı, Likrasız, Ribana Kumaş, Lastik ve Parti Kumaş alanında yıllardır sizlere yoğun bir şekilde hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Günümüz Teknolojisine Uygun Olarak Hizmetelerinide Modernleştiren Firmamız Her Geçen Gün Sektöre Dair Yenilikleri Takip Edip Bir Çok Alanda İlkleri Yapmanın Gurunu Duymaktadır. Güven Tekstil İstanbul da Bulunan Satış Merkezi ile bireysel kurumsal tüm müşteirlerine hizmet sağlamaktadır hizmet ağı tüm türkiyeyi kapsayan firmamız sektörel yönetim ve lojistiğini istanbul üzerinden yapmaktadır. Güven Tekstil olarak her zaman sektörde lider olmak için önce müşteri memnuniyetinin olması gerektiğine inanan tüm yönetici kadromuz siz değerli müşterilerimiz için yenilikleri takip etmeye ve sizlere daha kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

Uygun fiyatlı ve kaliteli parça bez tedarikçiniz.

Sanayi, fabrika ve atölyelerde, iş makinesi tamir edilen yerlerde kullanılan özel kesim toptan parça bez, parça kumaş, parça penye.

YUKARI